KONST / Litografier / Serigrafi 12343261
nr 1234 3261
Serigrafi
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 20/275, daterad 1974. Motivet: 60x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:32:07
700 kr
800 kr